O nás

NÁŠ CÍL

Portál TOP ABSOLVENT pomáhá studentům a absolventům se získáním pracovních příležitostí, které odstartují kariéru jejich vysněným směrem! 

Škola Vás připraví po odborné stránce k výkonu určitého typu pracovních pozic, než se však na takovou pozici dostanete, čeká Vás ještě dlouhá cesta. Nejprve si musíte vybrat směr Vaší kariéry, kterým se chcete vydat, následně najít firmu, zažádat o pracovní místo a úspěšně projít celým procesem výběrového řízení. Na tuto cestu Vás však většina škol nepřipraví a právě proto jsme se rozhodli propojit oblast praktického, kariérového koučinku a poradenství – Career Management s oblastí personalistiky – Talent sourcing, abychom Vás mohli efektivně provázet nejen při volbě prvního zaměstnání či praxe, ale celou Vaší kariérou.

V rámci spolupráce poskytujeme studentům a absolventům (nejen těm čerstvým) první bezplatnou kariérovou konzultaci. Ta je určena především těm, kteří tápou, jakým směrem se vydat či chtějí změnit oblast působení, ale i těm, kteří chtějí získat svoji vysněnou pozici a nevědí jakou cestou jí lze nejefektivněji dosáhnout. Na této konzultaci srovnáme Vaše očekávání s realitou a pomůžeme Vám zorientovat se na trhu práce.

Máte zájem o bezplatnou kariérovou konzultaci? Napište nám!

PROVOZOVATEL

be on top logo

Portál TOP ABSOLVENT provozuje společnost BE ON TOP, kterou jsme založili na základě mnohaletých podnikatelských zkušeností na trhu práce, v oblasti personalistiky a vzdělávání.

Research
Založit profil
Idea
Získat praxi
Solution
Najít práci

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ

  • “Tato společnost mi našla práci kterou jsem hledal. Pomohli mi se zamyslet nad tím, čeho chci v životě dosáhnout a jak si představuji svou vysněnou práci. A nejen za to, ale i za vstřícný přístup a podporu jim jednoznačně patří nejlepší hodnocení.”
    MATĚJ HAVLÍČEK, Absolvent VŠ, nyní Konstruktér jednoúčelových strojů
  • “Všem absolventům mohu jen doporučit! Skvělá spolupráce, obětavost a vstřícné jednání. Jsem vděčná nejen za povzbuzení v pracovní oblasti a dobré rady, ale hlavně za velikou snahu a pomoc získat zaměstnání, které vyhovuje mým představám 🙂 Jsem ráda, že existuje někdo jako vy, kterým jde o to, aby ostatní byli spokojení se svou prací a mohli si splnit své sny!”
    JANA JAROŠOVÁ, Absolventa VŠ, nyní Účetní s Italštinou v Automotive
  • "Tuto společnost rozhodně doporučuji. Semináře byly velmi zajímavé a poskytly mi spoustu nových informací. Díky Topabsolvent.cz jsem našla práci která mě naplňuje a za to jsem velmi vděčná."
    ZUZANA KADLEČKOVÁ, Absolventka Obchodní akademie, nyní Administrativní podpora projektů